KONST / Litografier / Färglitografi 15443387
nr 1544 3387
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Signerad, EA-upplaga. Färglitografi, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:01:34
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr